Список товарів виробника ПП "Лакор"

Приватне підприємство «ЛАКОР» було засноване  у 1998 році. Більше 16-ти років роботи на ринку реклами дозволили нам набути великого практичного досвіду, створити власну виробничу базу та з кожним роком  розширювати її.


Ми постійно впроваджуємо найновіші технології, закуповуємо сучасне обладнання. Сьогодні наше виробництво  оснащене  сучасною  технікою визнаних світових брендів, таких як Mimaki, Mutoh, Epson, Canon, Schulze Polyform, U-MARQ, Tajima тощо. Практичний досвід, фаховий колектив, власні виробничі потужності, що знаходиться безпосередньо на території підприємства, дозволяють  нам  виконувати  замовленння в найкоротші терміни.

Наше підприємство має декілька напрямків діяльності у сфері реклами, що доповнюють один одного та дозволяють проводити комплексне  обслуговування.

 

 

 

1.Друк на тканині: Друк та пошиття прапорів. Пошиття корпоративного одягуПошиття промоодягу. Друк на футболкахДрук на кепках. Пошиття спортивної форми. Друк та виготовлення палатокДрук на кроях та пошиття : банданикраватки, шалики, скатертинифартухи, серветки. Друк та нанесення зображень на готові виробифутболки, кепки, блайзери, парасолі ,сумки, пледи.

 

 

 

  2.Сувенірна продукція: Ми володіїємо наступними технологіямиширокоформатний друкгравіювання, тиснення, фольгування, плотерна порізкафрезеруваннясублімаційний друк, термодрук,гравертон, машинна вишивка,тамподрук, друк на стрічкахдрук на кераміці, що дозволяє виготовляти та наносити зображення на акрилові значки, акрилові магніти, фото на горнята, логотипи на посуд для кафе та ресторанів, візитниці, щоденники, блокноти, ручки, запальничкибрелоки, відкривачки, бейжі, дипломи, медалі, нагороди, ланьярди.

 

 

 

  3.Широкоформатний друк. Сольвентний, екосольвентний, сублімаційний дозволяє в короткі терміни надати Вам послуги : друк на банері, друк на сітці ПВХ, друк на самоклеючій плівці, друк наклейок, друк на холсті, друк бігбордів, друк сітілайтів, друк на тканині(текстилі).

 

 

 

  4.Зовнішня реклама. Основні напрямки це: виготовлення вивісок рекламних та фасадних, виготовлення табличок, виготовлення рекламних конструкції, виготовлення стендів для школи та організацій, виготовлення мобільних (рекламних) стендів, виготовлення вивісок з банеру, виготовлення та нанесення реклами на автотранспорт,виготовлення та нанесення зображень на вітрини, виготовлення біжучих електроних рядків, LED-таблоКомплексне оформлення будівель - школи,вокзали.

 

 

 

  5.Торгівля. Підприєство ЛАКОР є офіційним прадставником  в Україні всесвітньо відомого виробника флагштоків із скловолокна FORMENTAУнас жавжди в наявності флагштоки різних типів  Флагштоки Formenta OriginalFormenta Original ISS Exclusive, Formenta Original ISS, Флагштоки Formenta Roto-Top, Флагштоки Formenta Special  висотою 5,6,8,9,10,12 метрів. Пропонуємо продаж флагштоківдоставку, та встановлення  флагштоківЗапрошуємо до співпраці усіх охочих займатись продажем флагштоків. Чудові можливості розпочати власний бізнес, або розширити можливості існуючого.

 

 

 

 На  сьогоднішній день, на ринку виробництва реклами, «ЛАКОР» - це компанія, що зарекомендувала себе як колектив професіоналів з потужним потенціалом. Фундаментом нашої діяльності є творчий підхід на усіх етапах виробництва.

Чому  варто  працювати з нами:
1.  Ми безпосередній виробник, що означає значну економію не лише коштів, але й Вашого часу.
2.  Ми розробляємо і виготовляємо як ексклюзивні, так і "бюджетні" варіанти.
3.  Наша продукція вирізняється високою якістю робіт та вихідних матеріалів.
4.  Ми здатні об'єднати в наших проектах технологічні  процеси, що іноді здаються несумісними.
5.  У кожному проекті ми прагнемо знайти індивідуальний підхід, підібрати найоптимальніше рішення, а також можливість його реалізації.
6.  Висока кваліфікація наших фахівців у поєднанні із злагодженою роботою усієї команди, глибоке проникнення в Вашу ідею - ось  запорука успішної співпраці з нами.


Для Вашої зручності працює інтернет-магазин,  де Ви зможете  ознайомитись з асортиментом та вартістю нашої продукції у будь-який зручний для Вас час. Діє гнучка система знижок, що дозволяє отримати продукцію за приємною ціною в найкоротші терміни.

Наша  ціль - довгострокові  стосунки з Партнерами, в основу  яких закладені  надійність, чесність, взаємовигідна співпраця і успішний  спільний  розвиток. 


Більше
Списком
Таблицею