Список товарів виробника Formenta Hungary Kft

Наше підприємство пропонує виготовлення прапорів будь-якого розміру та встановлення флагштоків у всіх регіонах України. Підприємство ЛАКОР є офіційним представником в Україні всесвітньо відомого виробника флагштоків із скловолокна FORMENTA (ФОРМЕНТА Швеція). Виробничі потужності розміщені на двох заводах у Швеції та Угорщині. Пропонуємо поставку, встановлення (монтаж), а також сервісне обслуговування флагштоків та прапорів.


Флагштоки ФОРМЕНТА 
відповідають всім сучасним вимогам європейських стандартів. Флагштоки виготовлені із тонкої скловолоконної матерії, яка проклеєна між собою багатьма шарами. Така технологія виготовлення забезпечує ряд переваг над металевими флагштоками:

  • легкість матеріалу;
  • міцність флагштока в поєднанні з його гнучкістю;
  • відсутність корозії та довговічність;

Флагштоки можуть бути висотою від 6 до 22 метрів. Важливо зберігати пропорцію між розміром полотнища прапора та висотою флагштока.

Formenta INTERNATIONAL GROUP
є одним з провідних підприємств з виробництва скла волокна флагштоки.Formenta була заснована в вслід ствие 1972 і головний офіс знаходиться в Вернама, Швеція. У нас є виробничі підрозділи в Вернама а з 2002 року Formenta Hungary Kft в Кокі.

В даний час ми виробляємо в цілому 20,000 флагштоків на рік, обидва заводи включені. В даний час ми розширення для задоволення потреб клієнтів, а також розширити можливості для майбутніх потреб виробництва.

На додаток до нашої виготовлення флагштоків, ми також в якості субпідрядників частини в скловолокна, suches: фундаменти (ліжка для човнів) для Volvo Penta, скловолокно обтічники для залізниць Швеції друга кромки спа-басейни та багато іншого скловолокна продукції.

Ми поставили події, як Олімпійські ігри в Сіднеї 2000 року, Всесвітній легкоатлетичний трек і поле в Едмонтоні 2001, Ігри Співдружності в Манчестері 2002 року, Спеціальна Олімпіада 2003, Захід Азіатські ігри 2005 Катар, Ігор Співдружності в Мельбурні 2006, Азіатські ігри 2006 Катар, Білий дім у Вашингтоні - 2008, Зимові Олімпійські ігри у Ванкувері 2010 року і штаб-квартира ООН у Відні в 2004 році.

Наші заводи як і раніше модних флагштоків з використанням точного поєднання високої якості ткані особливих доручень волокна і спеціальна відставку, щоб додати міцність і стійкість до кожного Formenta флагштока.

Formenta International Group сертифікована відповідно до ISO 9001 (якість) та ISO 14001 (захист навколишнього середовища), яка демонструє нашу політику з догляду та високу якість продукції. Підтримка продукції для наших співпраці партнерів і кінцевих споживачів є, звичайно, найважливішим і завжди наше основну увагу.

У нас є широкий асортимент флагштоків з 3-18 м і суцільною лінією аксесуарів. 
Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, дивіться на нашому сайті: www.formenta.se абоwww.formenta.hu

Більше

Немає жодного товару у даного виробника.