Приватне підприємство "Лакор" було засноване у 1998 році. Більше 15-ти років роботи на ринку реклами дозволити нам набути великого практичного досвіду, створити власну виробничу базу та з кожним роком розширювати її. Ми постійно впроваджуємо найновіші технології, закуповуємо сучасне обладнання. Сьогодні наше виробництво обладнане сучасною технікою визнаних світових брендів, таких як Mimaki, Mutoh, Epson, Canon, Schulze Polyform, U-MARQ, Tajima тощо. Практичний досвід, фаховий колектив, власні виробничі потужності, що знаходяться безпосередньо на території підприємства, дозволяють нам виконувати замовлення в найкоротші терміни. Наше підприємство має декілька напрямків діяльності у сфері реклами, що доповнюють один одного та дозволяють надавати комплексне обслуговування.На сьогоднішній день, на ринку виробництва реклами, «ЛАКОР» - це компанія, що зарекомендувала себе як колектив професіоналів з потужним потенціалом. Фундаментом нашої діяльності є творчий підхід на усіх етапах виробництва.

Чому варто працювати з нами:

1. Ми – безпосередній виробник, що означає значну економію не лише коштів, але й Вашого часу.

2. Ми розробляємо та виготовляємо як ексклюзивні, так і "бюджетні" варіанти.

3. Наша продукція вирізняється високою якістю робіт і вихідних матеріалів.

4. Ми здатні об'єднати в наших проектах технологічні процеси, що іноді здаються несумісними.

5. У кожному проекті ми прагнемо знайти індивідуальний підхід, підібрати найоптимальніше рішення, а також варіанти його реалізації.

6. Висока кваліфікація наших фахівців у поєднанні із злагодженою роботою усієї команди, глибоке проникнення в Вашу ідею – запорука успішної співпраці з нами.Наша ціль – довгострокові стосунки з Партнерами, в основу яких закладені надійність, чесність, взаємовигідна співпраця і успішний спільний розвиток.

Адреса ПП "Лакор"

79024, м. Львів, вул. Промислова,60

Телефон: (032) 243-53-53, факс (032) 242-45-44,

E-mail: lakor.lviv@gmail.com

Сайт: www.lakor.com.ua


Графік роботи: по буднях з 9-00 до 18-00,  субота з 10-00 до 16-00