Приватне підприємство "Лакор" було засноване у 1998 році. Більше 20-ти років роботи на ринку реклами дозволити нам набути великого практичного досвіду, створити власну виробничу базу та з кожним роком розширювати її. Ми постійно впроваджуємо найновіші технології, закуповуємо сучасне обладнання. Сьогодні наше виробництво обладнане сучасною технікою визнаних світових брендів, таких як Mimaki, Epson, Schulze Polyform, Tajima тощо. Практичний досвід, фаховий колектив, власні виробничі потужності, що знаходяться безпосередньо на території підприємства, дозволяють нам виконувати замовлення в найкоротші терміни. Наше підприємство має декілька напрямків діяльності у сфері реклами, що доповнюють один одного та дозволяють надавати комплексне обслуговування.На сьогоднішній день, на ринку виробництва реклами, «ЛАКОР» - це компанія, що зарекомендувала себе як колектив професіоналів з потужним потенціалом. Фундаментом нашої діяльності є творчий підхід на усіх етапах виробництва.

Чому варто працювати з нами:

1. Ми – безпосередній виробник, що означає значну економію не лише коштів, але й Вашого часу.

2. Ми розробляємо та виготовляємо як ексклюзивні, так і "бюджетні" варіанти.

3. Наша продукція вирізняється високою якістю робіт і вихідних матеріалів.

4. Ми здатні об'єднати в наших проектах технологічні процеси, що іноді здаються несумісними.

5. У кожному проекті ми прагнемо знайти індивідуальний підхід, підібрати найоптимальніше рішення, а також варіанти його реалізації.

6. Висока кваліфікація наших фахівців у поєднанні із злагодженою роботою усієї команди, глибоке проникнення в Вашу ідею – запорука успішної співпраці з нами.Наша ціль – довгострокові стосунки з Партнерами, в основу яких закладені надійність, чесність, взаємовигідна співпраця і успішний спільний розвиток.

Адреса ПП "Лакор"

79024, м. Львів, вул. Промислова,60

E-mail: lakor.lviv@gmail.com

Сайт: www.lakor.com.ua


Графік роботи: по буднях з 10-00 до 18-00